יוסף חי איש הקבלה

דור רביעי ולמעלה מ-20 שנות ניסיון.

עין הרע סגולות להמנע מעין הרע

הסרת כישופים ועין הרע

בשיטה עתיקה ויעילה שעוברת מאב לבן כבר ארבעה דורות.

נגד עין הרע ,כולנו פוחדים מעין הרע או ממזל רע ובצדק,כאן הביא לכם טיפ שיוכל להיות לעזר בנושא עין הרע,חשוב לומר שהטיפ הזה טוב גם לפתיחת מזל – גורל
על מנת להמנע מעין הרע ומאנרגיה שלילית יש לקחת בכל יום שלישי תבלין שנקרא "קצח" או בערבית "שינוש" ולהניח אותו בארבעה פינות חדר השינה
לילה שלם ביום שלמוחורת יש לקחת את הקצח ולהוריד אותו בשירותים,וכך לחזור על הפעולה למשך ארבעה חודשים
בהצלחה!

עצות נגד עין הרע ביטול עין הרע

 1. הניחו עציץ רוטה (פיגם) בכניסה לבית. עציץ זה יש להניח גם ליד מיטת היולדת ובעריסת התינוק.
 2. לכו לים ביום שני או חמישי, היכנסו עד שהמים יגיעו לכם עד הברכיים, והסתכלו רחוק. סיפרו שישה גלים, ובשביעי שיטפו פנים וידיים. בקשו ניקוי מהאנרגיות השליליות שדבקו בכם, ולכו בלי להסתכל לאחור. אגב, לא חייבים ללכת לים. כל מקור מים, כמו מקווה או מעיין, יבצע את עבודת הטיהור.
 3. נתינת צדקה בכלל ומעשר בפרט מגנה מפני עין הרע. נתינת צדקה פירושה הכרזה כלפי היקום – יש לי את כל צרכי, ואני מסוגל לחלוק עם אלה שאין להם.
 4. כאשר אתם חשים אי נוחות, או שאתם בקרבת אנשים שמעבירים לכם אנרגיות שליליות, הניחו את יד ימין על עצם הבריח השמאלית, ואמרו לעצמכם 7 פעמים – "לא אתן". זהו מגן אנרגטי.
 5. בצל ושום סופחים אנרגיות שליליות. אם אתם רוצים לטהר את הבית מויברציות שליליות, פזרו שיני שום בפינות הבית, והשאירו אותן שם במשך הלילה. בבוקר, אספו אותן ושירפו אותן. אם אתם ממתינים לביקור של אנשים רעים, שימו במקום מוסתר קערה עם בצל. אחרי שהאורחים יעזבו, תשרפו את הבצל.
 6. סגולה נוספת נגד עין הרע היא לומר: "בן פורת יוסף, בן פורת עלי עין, בנות צעדה עלי שורו", וכן לקרוא פרק ל"א בתהילים.
 7. אמבטיית בירה מסירה עין הרע. מלאו אמבטיה עד מחציתה במים פושרים חמימים, והוסיפו לה כפית מלח ועשר כוסות בירה לבנה. ערבבו ביד ימין בכיוון השעון, וטבלו באמבטיה למשך 7 דקות. שפכו על הראש והשיער את המים עם קנקן. אחרי 7 דקות צאו מהאמבטיה, והתעטפו במגבת (אל תתנגבו). לכו לחדר השינה, והתפללו להסרת עין הרע.
 8. בכל מקרה, תמיד תפעלו בכוונה טובה וטהורה, ולעולם אל תבקשו רע למישהו, אפילו אם הוא גרם לכם עוול.

ועוד כמה טיפים

ביטול עין הרע

 1. להיות סנדק בברית מילה הוא מתכון בטוח להצלחה עסקית.
 2. אל תחזיקו בבית ברכת בית שלילית, כמו "בזאת הדלת לא תבוא בהלת, בזו הדירה לא תבוא צרה". עליכם לבקש מה אתם כן רוצים, ולא להניח הנחת יסוד של מצוקה ופורענות. ברכה חיובית ונכונה היא כזו האומרת, למשל, "בזה המקום ברכה ושלום, בזה הפתח הצלחה לבטח".
 3. בכניסה לבית שימו דג, פרסה (אמיתית), חמסה וכמובן מזוזה כשרה.
 4. ענדו קמע מגן דוד.
 5. אם אתם רוצים למכור דירה, שימו רוזמרין בארבע פינות הבית. כמו כן, קחו חצי כוס פרג וחצי כוס סוכר, ערבבו וחלקו לארבע מנות. שימו אותן בארבע פינות הבית.
 6. שיטפו את הבית (במיוחד אם אתם נכנסים לבית חדש) במי ים.
 7. למזל, פרנסה וזיווג – קנו מנעול בחנות לחומרי בניין, הניחו אותו מתחת לכרית במיטה כשהוא נעול, ושנו עליו במשך 3 ימים. ביום הרביעי, לכו לים עם המנעול, פיתחו אותו, וזרקו אותו לים. בקשו את משאלתכם, ולכו בלי להסתכל לאחור.
 8. אם קיבלתם בירושה תכשיטים, במיוחד מאדם חולה, טהרו אותם על ידי טבילה בים 7 פעמים, ואחר כך השאירו אותם 24 שעות במי ים.

אודותיי

שמי יוסף חי, מתעסק בקבלה מעשית כבר מעל 20 שנה עם ניסיון עשיר ופורא בתחומי האהבה, זוגיות, מזל וגורל. ברוב שנות עבודתי, טיפלתי באלפי מקרים של אהבה, שלום בית, הסרת כישופים, פתיחת גורל וייעוץ והכוונה רוחנית. ובכל המקרים טיפלתי בהבנה, סובלנות ומתן יחס אנושי.

יצירת קשר

ניתן להשאיר פנייה, לשלוח לי וואטסאפ, להתקשר או לשלוח מייל.
(לא בשבת).

מספר הטלפון שלי:

המייל שלי:

Yosefhay8@gmail.com

© כל הזכויות שמורות ליוסף חי 2024

באתר ישנו המון חומר על החזרת אהבה
כישוף משפטי אהבה כישוף להחזרת בני זוג כישוף לחיזוק האהבה.
כישוף למציאת אהבה כישוף אהבה,כישוף אהבה
כישוף זוגיות.

כל הנעשה בפעולות הכתובות באתר על אחריות המבצע בלבד!

יצירת קשר

הטיפולים הרוחניים הניתנים ע"י יוסף חי הינם למאמינים בלבד והם אינם מהווים, בשום אופן שהוא תחליף לטיפולים רפואיים ו/או טיפולים נפשיים למיניהם וכמו כן הטיפולים הרוחניים אינם באים להחליף חוו"ד רופא ו/או פסיכולוג ו/או כל גורם מקצועי מוסמך אחר.

יודגש כי, יוסף חי אינו ערב בשום פנים ואופן להצלחת הטיפול הרוחני הניתן על ידו, שכן בעולם הרוחני אין הבטחה של 100% תוצאה לטיפול רוחני.

בגדר המלצה אישית ודיעה אישית- הזהרו כפל כפליים מאיגודי מיסטיקה אשר משמיצים אנשי קבלה טובים לחינם, אלה הם "מיסטיקנים" מתחרים. איגודים אלו אינם רשומים בשום רישום איגוד חוקי או מסודר כלשהו!

 

דילוג לתוכן